Rejestracja - Informacje wymagane
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez SMF. Możesz używać znaków specjalnych po zalogowaniu, zmieniając wyświetlaną nazwę użytkownika w profilu.
Email:
To musi być prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Potwierdź hasło:
Wybierz jezyk:
Visual verification:
Type the letters shown in the picture
Type the letters shown in the picture
Czy jesteś człowiekiem?:
Rejestrując się na forum whips.pl oraz korzystając z vortalu whips.pl wyrażam zgodę na poniższe warunki:

I. Użytkownicy


1. Regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników Forum w tym Moderatorów.

2. Akceptowane jest zamieszczanie lub używanie słów i określeń powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe. Karane natomiast będzie używanie tych określeń ponad miarę i bez powodu. Decydujący głos w tej kwestii ma administracja serwisu.

3. Zabrania się umieszczania w podpisach tekstów obrażających innych, które mogą być tematem dyskusji i niepotrzebnych spięć  przez co głównie rozumiane są teksty nawołujące do nieuargumentowanej przemocy, faszyzmu, nazizmu, komunizmu, socjalizmu, antysemityzmu, rasizmu i wszelkich zachować mogących być przedmiotem niezwiązanych ze specyfiką vortalu dyskusji.

4. Zabrania się umieszczania nieprzyzwoitych i obraźliwych avatarów, w przypadku wykrycia takowych, zostanie zablokowana możliwość ich wyświetlania.

5. Nie wolno obrażać innych użytkowników przez co rozumie się używanie dopuszczonych regulaminem słów powszechnie uważanych za obelżywe personalnie wobec jednego z użytkowników forum. Działania takie bedą tępione.

6. Wszelkie problemy osobiste załatwia się poza whips.pl.

7. Osoba, która pierwszy raz naruszy Regulamin otrzymuje ostrzeżenie od Administratora lub Moderatora za pośrednictwem Prywatnej Wiadomości.

8. Osoba naruszająca drugi raz Regulamin otrzymuje czasowy zakaz wejścia na whips.pl. ( minimalnie 7 dniowy )

9. Osoba naruszająca Regulamin po raz trzeci otrzymuje stały zakaz wejścia na whips.pl, a jej konto zostanie wyłączone.

10. Czasowy lub stały zakaz wejścia na forum może otrzymać osoba, której działania zostaną uznane przez Administratora lub moderatorów w zakresie własnej obserwacji lub na wniosek użytkowników za szkodliwe dla vortalu whips.pl.

11. Osobami dożywotnio zbanowanymi na whips.pl są Fiodor i cynik.


II. Ograniczenia.


1. Avatary (emblematy) ograniczone są rozmiarem: wysokość 70 , szerokość 70 pikseli i wielkością 8 kb.

2. Maksymalna wielkość pojedyńczych obrazków lub zdjęć ( wstawianych do postow ) to 150 kb.

3. Do podpisów nie wolno dołączać obrazków, od tego są avatary.

4. Każdy użytkownik może zagłosować raz w danej ankiecie.

5. Jedna osoba może mieć maksymalnie jedno konto (jako jeden użytkownik) na Forum.

6. Transakcje handlowe w obrocie nieprofesjonalnym załatwiane są w działach kategorii Giełda. Są to jedyne działy, gdzie akceptowane będą ogłoszenia.

6.1 zabronione jest umieszczanie linków do zewnętrznych stron z ofertą, w tym także do serwisów aukcyjnych (co nie wyklucza oczywiście równoczesnej sprzedaży na whips.pl i innych miejscach)

6.2 zabronione jest zakładanie przez jednego użytkownika osobnych topików na każdy przedmiot (wyjątki: przedmiotów jest dużo - min. 3 na topik; przedmioty nie pasują do siebie tematycznie - np. noże i części komputerowe)

6.3 pisanie postów mających na celu przeniesienie tematu na pierwszą strone nie może być częstsze niż jeden raz na trzy dni

6.4 każdy użytkownik posiada prawa do moderowania swojego wątku, szczególności do zamknięcia go po sfinalizowaniu transakcji


III. Administracja whips.pl


1. Posty niezgodne z tematyką danego Działu będą przenoszone do odpowiednich Działów lub kasowane.

2. Moderatorzy mają prawo do usunięcia postu, który obraża innych użytkowników lub narusza Regulamin Forum.

3. Moderatorzy mogą skasowac część danego postu, o ile ten narusza Regulamin.

4. Przypadkowe, powielające się posty zostaną usunięte.

5. Posty pozbawione treści merytoryczej, o charakterze prowokacyjnym, napisane w celu wywołania kłótni lub wzajemnej wrogości wśród forumowiczów będą kasowane.

6. Administrator i Moderatorzy maja zawsze racje a ich decyzje są bezdyskusyjne.

7. Wszelkie zmiany w regulaminie będą uwidocznione na tej stronie.


IV. Regulacje odnośnie działalności komercyjnej na whips.pl

1. Na forum whips.pl mogą istnieć fora komercyjne, należące do dealerow noży w Polsce.

2. Forum takie opatrzone jest nazwą handlową dealera, przez niego prowadzone i moderowane.

3. Forum dealerskie udostępniane jest przez whips.pl na zasadzie dzierżawy powierzchni, bazy danych i silnika vortalu.

4. Fora komercyjne zarządzane są przez ich dzierżawców, którzy odpowiadają za ich treść i zgodność z regulaminem.

5. Na forach komercyjnych dealer moze prowadzić dzialalność promocyjną, reklamową, serwisową, gwarancyjną i szeroko pojeta dzialalność komercyjną.

6. Forum whips.pl jest jedynie platformą tej dzialalności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki dzialań dealerow. Wszelka odpowiedzialność vortalu za działania dealerów w ramach for dealerskich jest wyłączona.

7. Forum dealerskie jest odpłatne.

8. Administracja whips.pl udziela dzierżawy forum dealerom, którzy zechcą wnieść wklad w rozwój społeczności nożowej w Polsce, w szczególności poprzez wypożyczanie sprzętu do recenzji, testów, pomoc w organizacji imprez oraz wspieranie użytkowników vortalu. Jeżeli zachodzą przyczyny dla których dealer nie może lub nie chce wspierać vortalu w wyżej wymieniony sposób opłata realizowana jest w formie pieniężnej. Całość dochodów z forów dealerskich przeznaczana jest na rozwój vortalu i społeczności nożowej w Polsce.

9. Administracja whips.pl zastrzega sobie wyłączne prawo do decydowania o losach i kierunku rozwoju vortalu. Posiadacze forów dealerskich nie maja wpływu na działalność vortalu.